Piotr Kosacki - Prawnik Warszawa / radca prawny

NieruchomościNieruchomości

Udzielamy wsparcia i pomocy prawnej przy;

  * zbyciu i nabyciu nieruchomości
  * zasiedzeniu, (czytaj więcej)
  * zniesieniu współwłasności
  * podziale nieruchomości gruntowej
  * podziale nieruchomości w tym nieruchomości zabudowanej (podział budynku)
  * wyodrębnieniu lokalu
  * akt własności gruntów
  * odzyskiwaniu tzw. gruntów warszawskich, (dekret Bieruta)

więcej Informacji
Nowe Technologie (IT)Nowe Technologie (IT)

Udzielamy pomocy prawnej w zakresie; opiniowania, opracowywania, negocjowania umów mających za przedmiot wszelkiego rodzaju systemy informatyczne.

Przygotowujemy umowy: wdrożeniowe, utrzymaniowe (serwisowe), licencje, sprzedaż przez internet (sklepy internetowe), bazy danych, udostępnianie danych i dystrybucja towarów drogą elekroniczną, o hosting, stworzenie i utrzymanie serwisów www.

więcej Informacji
OdszkodowaniaOdszkodowania

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc prawną w postępowaniach odszkodowawczych, prowadzonych zarówno przed ubezpieczycielem, sprawcą, a także sądem.

W przypadku udzielania przez naszych prawników pomocy prawnej, Państwo cały czas pozostają dysponentem roszczenia i decydują, czy dane odszkodowanie Państwa satysfakcjonuje.

więcej Informacji
Rozwody i SeparacjeRozwody i Separacje

Nasza kancelaria udziela wsparcia w zakresie postępowań rozwodowych. Na ile to jest możliwe dążymy do pojednania małżonków, angażujemy sie w negocjacje, pertraktacje ugodowe. Szczególnie dbamy aby dobro małoletnich dzieci zostało zachowane. Prowadzimy sprawy o ustanowienie opieki nad dziećmi, zasad i warunki kontaktu, sprawy alimentacyjne, na rzecz małżonka oraz dzieci.

więcej Informacji
Contact Form